Fotogalerie

Počítadlo stromů

2014-23 Zasazených

Neovocných:14200
Ovocných:1490

2024 Připravovaných

Neovocných:213
Ovocných :47

2020

19.12.2020

I přes to,že to byl pro projekt velmi těžký rok jsme dosáhli:

  • 41700 kč vybráno na koupi potravin a filtrů na vodu v postižené oblasti Chel zasažené hurikány
  • 132 holčiček posláno do škol
  • 1353 stromů napočítáno na příští zalesňování
  • (10 000 stromů již vysázeno)
  • 720 žen vyrábí krásu právě pro vás za fair trade mzdu

Kdo hledá dárky se smyslem tak náš eshop je stále otevřen

Ze srdce děkuji za tolik úspěchů

Irena DeLave

3.12.2020

Drazí, příznivci,

prosím shlédněte naše nejnovější video dole. Nyní po 2 hurikánech máme přes 10 000 lidí v guatemalských horách bez základních potravin. Ixil Mayové zde ztratili své chýše a zásoby potravin a to díky sesuvům půdy, hurikánům a dešťům. Cesta sem je klikatá, velice dlouhá a celá na klifu ,kdo ji se mnou absolvoval ví:). Nyní už není žádná cesta a není jak sem dostat jídlo a filtry až na helikoptéru, to se nám podařilo 2 krát zatím. Jinak pěšky k nejbližšímu zdroji to je 8 h a i tam už dochází zásoby. Zde jsme zasadili stovky ovocných stromů, posíláme kolem 140 Ixil holčiček ročně do škol a zakládáme permakulturní zahrádky. Prosím kdo můžete přispějte, 100 % jde nyní na základní potraviny a filtry.

Děkuji tak moc všem co už pomohli. Pomáhejme si prosím všichni.

Irena DeLave

Český účet je 2320398133/0800

Americký viz dole na videu

https://www.youtube.com/watch?v=e3fPa5WECDg…

Ze srdce děkuji

Irena DeLave

1.12.2020

Milí příznivci,

Z celého srdce mi těší, že jsem byla vybraná mezi 13 inspirativních českých a slovenských žen :)), moc si toho vážím, obzvláště nyní, kdy i pro guatemalský projekt je to těžký rok.

Online konference už probíhá, mne tam můžete spatřit a poslechnout si od příštího pondělí. Stačí se zaregisrovat zdarma:)).

Ze srdce moc moc děkuji:))

Zde více od milé tvůrkyně Zuzky Bartkové:

13 žen a 13 inspirativích příběh, 12 zemí

tisíce rozzářených dětských očí nebo prostá lidská vděčnost..

Ženy, které dokázaly, že nic není nemožné. Stačí jen vůle a snaha a všechny sny se dají přeměnit na realitu. Ženy, které dělají svou činností svět trochu lepším místem k životu.

Poslechněte si inspirativní příběhy žen, které působí v Jižní Americe i dalších částech světa na jedinečné on-line konferenci, která je pro všechny registrované ZDARMA.

Registrovat se můžete zde: https://cestujemepoperu.cz/ceske-zeny-ve-svete/

Krásný advent přeji všem,

ze srdce 

Irena DeLave

Kromě inspirativních příběhů se dozvíte věci ze zákulisí života v dané zemi a soužití s jinou kulturou – to co je na první pohled očím turistů skryté. A získáte tipy na místa, o kterých se v turistických průvodcích nedočtete.

13.11.2020

Naši milí příznivci,

veškeré naše podzimní, předvánoční a zimní akce jsou zrušeny, ale hluboce doufáme,že aspoň někde se nám podaří brzy opět veřejně ukázat. Do té doby jako vždy můžete navštívit náš eshop kam pravidelně přidáváme nově nafocené kousky a také chystáme další velkou jarní kolekci na kterou se v této nelehké době velmi těšíme.

Také bohužel nyní v jedné z oblastí kde pracujeme, sázíme ovocné stromy a pomáháme zakládat permakulturní zahrady- tak nejen že tyto obyvatele z kmene Ixil trápí chudoba a hlad v běžném životě, nyní i covid,ale i prudké deště a rozvodněné řeky, které začaly strhávat domy těch nejchudších..

Za jakoukoliv podporu, koupi výrobků, darovacích certifikátů na stromy nebo výrobky budeme nyní 2x tak vděčni.

Vánoce se blíží, nezapomeňte navštívit náš eshop. Srdečně děkuji.

S láskou 

Irena DeLave

15.9.2020

Krásné podzimní dny přeji a srdečně děkuji všem co nás podpořili na krásné akci v Dejvicích. Opět nás tam najdete poslední středu 30. 9. od 10 do 18h, už se těšíme, přijďte budeme mít vše co právě z Guatemaly dorazilo:)

S láskou

Irena DeLave

28.8.2020

Milí příznivci srdečně vás zvu na řemeslný festival již ve středu 2.9. od 10 do 18 h.  Stánek Love for Guatemala najdete na Kulaťáku na Praze 6 v Dejvicích. Moc se těším po tak dlouhé době být opět někde na stánku s guatemalskou krásou. Přijďte nás podpořit , v době covidové je situace v Guatemala dost tragická, obzvláště pro mayské komunity v horách. 

S láskou Irena DeLave

29.6.2020

Krásné léto přejeme všem a doufám,že si ho moc užijete. Eshop bude po dobu prázdnin otevřen, pokud vás něco z něho potěší, budu moc ráda:). Situace v Guatemale je velice smutná kvůli koronaviru a vládních nařízení, kdy místní lidé musí zůstávat doma již několik měsíců. Ceny jídla vzrostly více jak o 60 procent a mayské komunity nyní velice  trpí. Proto i v této nelehké době pro nás všechny jsem se rozhodla objednat co nejvíce mayských výrobků, aby ženy měly fairtadový příjem
i v této době. Za vaši podporu moc děkuji:).

Budu vás informovat hned jak dorazí do ČR.

S láskou 

Irena DeLave

28.5. 2020

Milí příznivci, s velkou radostí oznamuji,že naše výrobky jsou nyní k dostaní v překrásném vymazleném bezobalovém obchodě Pendula v Dobřichovicích, ulice 5. května 44. Neváhejte, navštivte a kupte hodně bezobalu:)

Vice na: www.pendula.cz

S láskou 

Irena DeLave

1.5.2020

Krásný 1. Máj přeji všem, přeji pevné zdraví a mnoho radosti. Na našem eshopu jsou nově nové sedací bobíky, vhodné jak na ven tak dovnitř. Věřím,že se vám jarní veselá kolekce bude líbit.

Náš eshop je neustále otevřen.

S láskou Irena DeLave

15.3.2020

Přeji všem krásné předjaří a hlavně ať jsme zdrávi, v tuto chvíli nemáme naplánovanou žádnou veřejnou besedu z koronavirového důvodu. Náš eshop ale zůstává nadále otevřen. 

S láskou Irena DeLave

5.2.2020

Krásný rok 2020 všem,

těšte se na novou kolekci dalších bobíků a meditačních polštářů, která se právě chystá. Látky na tuto jarní kolekci budou opět jiné. Děkujem všem za projevený zájem a mějte se moc krásně.

S láskou Irena DeLave