Fotogalerie

Počítadlo stromů

2014-23 Zasazených

Neovocných:14200
Ovocných:1490

2024 Připravovaných

Neovocných:213
Ovocných :47

Dodací a platební podmínky

Dobou dodání zboží se rozumí doba od potvrzení objednávky do doby, kdy je zboží připraveno k expedici.U zboží, které má prodávající k dispozici skladem, je toto připraveno k expedici do druhého pracovního dne pro dodání v České Republice nebo případně je termín dodání stanoven na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím.

Pokud není možné zboží dle objednávky kupujícího dodat, sdělí toto prodávající kupujícímu do druhého pracovního dne po obdržení objednávky spolu s novým termínem dodání. Pokud kupující nemá zájem o dodání zboží ve sděleném termínu, je povinen tuto skutečnost oznámit prodávajícímu nejpozději následující pracovní den. V případě, že nebude nový termín dodání do 10 dní od jeho sdělení ze strany kupujícího výslovně potvrzen, může prodávající od smlouvy odstoupit, bez sankcí pro obě strany. Okamžikem doručení oznámení prodávajícího o nezájmu o dodání zboží v uvedeném termínu, ruší se objednávka od počátku, bez jakýchkoliv sankcí či jiných závazků pro prodávajícího i kupujícího.
Požaduje-li kupující pozdější datum dodání, než je stanovený prodávajícím, je kupující oprávněn a zároveň povinen uvést toto v objednávce, nebo toto neprodleně sdělit prodávajícímu nejpozději následující pracovní den po obdržení potvrzení objednávky.
Prodávající neručí kupujícímu za škodu způsobenou zpožděním při dodání zboží, které vzniklo vinou přepravce.
Zboží je zasíláno balíkem na dobírku prostřednictvím České Pošty s.p. V případě nezastižení kupujícího bude balík uložen na nejbližší poště po dobu 14 dní (resp. 7 dní v případě Obchodního nebo Profi-balíku).

Způsob dopravy a platbyCenaPoznámka
Českou Poštou při hmotnosti do 1kg a platbou předem na účet.160,- KčZásilka Vám bude doručena Českou poštou. Zákazník provede platbu na účet na základě zaslaných platebních informací. Dodavatel okamžitě po připsání částky na účet expeduje zboží.
 
Zásilkovnou při hmotnosti do 5kg a platbou na účet.100,- KčZásilka Vám bude doručena do vybraného Z-Boxu nebo pobočky Zásilkovny. Zákazník provede platbu na účet na základě zaslaných platebních informací. Dodavatel okamžitě po připsání částky na účet expeduje zboží.
 
Osobní odběr po dohodě na adrese Na Vysoke I 090, Vonoklasy 25228zdarmaVýhodou tohoto způsobu odběru je kromě úspory za dopravu zvláště v případě objednávky oblečení též možnost si objednané zboží vyzkoušet.

Připravujeme pro Vás další způsoby plateb a dodání.

  • Informace o dodání balíku České pošty je možné získat prostřednictvím online po zadání Podacího čísla zásilky adrese http://www.cpost.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php, nebo na bezplatné telefonní lince 800 177 889, uvedené informace jsou dostupné následující den po podání zásilky.
  • Poštovné je splatné spolu s úhradou kupní ceny za zboží při jeho dodání, není-li dohodnuto jinak.
  • V případě, že kupující v rámci jednoho dne provede více objednávek, tak pro stanovení, zda bude poštovné účtováno, či nikoli, je rozhodující součet cen jednotlivých objednávek.
  • Zboží dodávané prostřednictvím přepravce je prodávajícím zabaleno do ochranných obalů způsobem obvyklým, tak aby se předešlo poškození zboží, kdy použité ochranné obaly, resp. jejich potisk či popis nemusí korespondovat s dodávaným zbožím. Dodávané zboží je vždy identifikováno přiloženým dokladem (fakturou). Ochranné obaly užité pro přepravu zboží jsou určeny k jednorázovému užití a jsou nevratné.
  • Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.
  • Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento zaslat prodávajícímu.
  • Pokud je převzetí zásilky kupujícím od dopravce stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky vinnou dopravce není nárok.
  • V případě že částka nákupu bude, vlivem storna nebo dobropisu apod., nižší než je výše pro poštovné zdarma je provozovatel oprávněn poštovné účtovat dle ceníku
  • Prodávající odpovídá kupujícímu spotřebiteli za to, že zboží je v okamžiku převzetí ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad, a to ve smyslu § 616 o.z. Při rozporu dodaného zboží s kupní smlouvou má kupující nároky vůči prodávajícímu ve smyslu § 616 o.z.